Wakacyjny kurs jogi.


Wakacyjny Kurs jogi dla początkujących
Zapraszam na letnią edycję kursu jogi dla początkujących. To doskonała okazja mając więcej czasu poświecić go sobie podczas wakacji.

Kurs dla początkujących jest furtką, którą otwieram, abyście mogli pójść dalej. Podczas kursu joga od podstaw skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu zasad rządzących naszym ciałem i przełożeniu ich na grunt asan czyli pozycji jogi. Anatomia człowieka to nic innego jak zbiór określonych zasad, których nie powinniśmy łamać jeśli chcemy ćwiczyć bezpiecznie i w zgodzie ze swoim ciałem. Tego uczymy na kursie “Joga od Podstaw”.

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs jogi dla początkujących?

– Zamknięta, kameralna grupa,
– Joga od podstaw,
– Warsztatowy charakter zajęć
– Możliwość odrobienia 2 nieobecności w ramach regularnych zajęć
– Po kursie możesz pogłębiać i kontynuować praktykę w naszym studio w ramach regularnych zajęć.

Podczas zajęć będziemy skupiać się na podstawowych grupach asan czyli pozycji jogi. W programie kursu między innymi: prawidłowa postawa, pozycje stojące, pozycje balansowe, skłony, siady i skręty, wygięcia do tyłu, pozycje brzuszne i otwierające biodra, powitania słońca, a także nauka świadomego relaksu.

Kurs obejmuje 8 spotkań. Spotykamy się raz w tygodniu . Zakończeniem każdej sesji jest 10 minutowy prowadzony relaks.

Czym jest JOGA?

Joga to wywodzący się z Indii system samodoskonalenia na poziomie fizycznym, intelektualnym, a także emocjonalnym składający się z asan czyli pozycji ciała, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. Asany jako ćwiczenia czysto fizyczne zwiększają siłę, elastyczność oraz zakres ruchu, stymulują narządy wewnętrzne, system nerwowy, a także układ hormonalny, co sprawia, że jogą holistycznie rozwija nasze ciało. Podczas praktyki jogi kierujemy uwagę do wewnątrz, dzięki czemu pozostajemy w lepszym kontakcie ze swoim ciałem. Poprzez pobudzanie i uspokajanie układu nerwowego joga zarówno korzystnie wpływa na stres jak i motywuje do działania.

Kto prowadzi zajęcia?

Mam na imię Magda jestem nauczycielka z certyfikatem Introductory I jogi dobrze znanej w Polsce metody BKS Iyengara. Joga jest moją pasją, którą dzielę się z innymi w oparciu o wiedzę, którą przekazują mi moi nauczyciele, a także w oparciu o praktykę własną, która jest nieodłącznym elementem rzetelnego nauczania. Cały czas się uczę, czerpię wiedzę od doświadczonych nauczycieli jogi z Polski i z zagranicy. Wierzę we współczesne podejście jogi do człowieka w myśl, którego każdy jest inny, tak więc staram się dostosować praktykę do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć, tak aby już od pierwszych kroków na macie była ona świadoma i zawsze bezpieczna. W jodze najbardziej jej moc:))

Cena i zapisy:
Cena kursu – 158 zł. Cena jest za kurs jogi dla początkujących nie obejmuje pozostałych zajęć z grafiku. Jeśli chcesz chodzić na inne nasze zajęcia wykup oddzielny karnet.

Zapisy telefonicznie

Jeśli masz pytania jestem do dyspozycji 🙂
tel: 691 291 403
fb:jogasanok